HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
1994 yılında tekstil sektöründe üretime başlayan ŞAH-ZEREN TEKSTİL Sanayi LTD ŞTİ, yaşamı rahatlatmak amacıyla yarattığı TERYE markası ile tüm deneyimini günümüze aktarmakta.

İstanbul ve Tiran’da bulunan fabrika ve partner atölyelerimizde özgün tasarımlar ile yarattığımız koleksiyonlarımızla rahat giyim sektöründe piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Rahat giyim sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız; üretim kapasitesi, kalite standartları ve özgün koleksiyonları ile dünya markalarıyla aynı kulvarda yarışmaktadır.

Dünya pazarlarında ticari ilişkilerini sürdüren firmamız İtalya, Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa pazarlarında sizlerle çalışmaktan ve uzun süreli ortaklıklar başlatmaktan memnuniyet duyacaktır.

Tekstil sektöründe üretim kapasitesi, kalitesi ve özgün tasarımları ile rekabet yaratan TERYE 'nin yönetim felsefesi bayi ve müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Özgün temalı koleksiyonları ile geniş bir yaş ve beğeni kitlesine hitap eden marka, tasarımlarını gece ve gündüz hazır giyim olmak üzere iki grupta toplamakta ve böylece müşterilerine çok alternatifli ürün grupları sunmaktadır.

Hazır giyim sektöründe kombinli satış stratejisini benimseyen TERYE, müşterilerine yoğun hayat tempolarında fiyat avantajı ve hem rahat hem de şık olabilme imkanı sağlar. Markanın gücü tüm aile bireylerinin ihtiyacını karşılayacak ürün çeşitliliğinden doğar.

MİSYONUMUZ
Rahat yaşamı, rahatlatan moda anlayışı ile müşterilerine sunan firmanın, tüketici talep ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdiği üretimine, özgün tasarımlar hayat veriyor. TERYE, yaşamın her alanına, her anına estetik bakış açısıyla rahat çözümler sunuyor.

VİZYONUMUZ
Tekstil sektöründe üretim kapasitesi, kalitesi ve özgün tasarımları ile rekabet yaratan bir marka olan TERYE, bayii ve müşteri memnuniyetine odaklı bir yönetim felsefesi benimsemiştir. Kalite, estetik ve rahatlık üçgeninde hazırladığı kreasyonlarıyla ulusal ve uluslararası arenada sektörünün öncelikli markası olma yolundadır.